Urunler

Bizim Haberler

Bizim Haberler

Geri
Eksper Satış Ekibi Tablet Bilgisayarlar İle Müşterilere Hizmet Vermeye Başladı... Eksper Satış Ekibi Tablet Bilgisayarlar İle Müşterilere Hizmet Vermeye Başladı...
Eksper Satış Ekibi Tablet Bilgisayarlar İle Müşterilere Hizmet Vermeye Başladı...

Eksper satış elemanları,sahada müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için tablet bilgisayarlarını kullanmaya başladı.

Tablet bilgisayarların kullanımı ile ürün ve hizmetlerimizin müştekilere dijital katalog,demo video ile tanıtımından,ürün ve fiyat bilgilerinin müşteriye anında verilebilmesine,satış raporlarının hızlı,etkin bir şekilde alınmasına uzanan verimli bir çalışma sağlanacaktır.

Sipariş sonunda ekran üzerinde müşteri imza ve onayının alınabilmesi ve sevkiyat planlanmasının da aynı zamanda başlaması ile bütçe kullanımı formülleri ile ilgili amir onayı gerekmeden müşteriye anında cevap verilebilmesi de gerçekleşmiş olacaktır.

Türkiye'nin Dört Bir Yanından Gelen Aşçılar, Festival için Mengen'de Buluştu Türkiye'nin Dört Bir Yanından Gelen Aşçılar, Festival için Mengen'de Buluştu
Türkiye'nin Dört Bir Yanından Gelen Aşçılar, Festival için Mengen'de Buluştu

28-29 Eylül 2013 tarihleri arasında 29.Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali düzenledi.Festival için Türkiye’nin dört bir yanından Menge’e gelen deneyimli şefler ve ustalar,Mengen’deki aşçılık okulları öğrencileriyle bir araya gelerek büyük bir topluluk oluşturdular.

TADEF’in ana sponsoru olan Eksper Gıda’nın destek verdiği Mengen Festivalinde, ev dışı tüketim sektörüne hizmet veren firmalar kendilerine ayrılan standarlarda ikramlarda bulunarak firmalarının tanıtımını yaptılar. Aşçılar, sebze ve buz oymacılığı şovlarıyla festivale renk kattı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği festivalde 2 bin kişilik etli pilav vatandaşlara ikram edildi. Mengenli kadınlar arasında yöresel yemek yarışması düzenlendi.

Festival 29 Eylül’deki çeşitli etkinliklerle devam etti. Mengen Turizm Meslek Lisesinde düzenlenen “Dünden Bugüne Mengen” konulu panel aşçılık mesleğine uzun yıllar emek veren şeflerimiz konuşmacı olarak katılarak daha geniş organizasyonlar için elele vermenin önemini vurguladılar.

Web sitemizi sizler için yeniledik! Web sitemizi sizler için yeniledik!
Web sitemizi sizler için yeniledik!

Ürünlerimizde gösterdiğimiz hassasiyet ve profesyonelliğimizi dijital dünyaya da taşıdık ve yeni web sitemizi sektör profesyonellerinin beğenisine sunduk.

Hizmet kalitemizi her alana yaymak amacıyla mobil ve tabletteki yerimizi de aldık. Profesyonellere sunduğumuz doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışımızla teknolojiyi de birleştirdik.

Eksper Gıda olarak her alanda yenilenmeye ve hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz...

Ülker Eksper yeni ürünlerini EDT EXPO’da tanıttı… Ülker Eksper yeni ürünlerini EDT EXPO’da tanıttı…
Ülker Eksper yeni ürünlerini EDT EXPO’da tanıttı…

Ülker Eksper Gıda, yeni ürünlerinin lansmanını EDT Expo’da gerçekleştirdi. 28-31 Mart 2013 tarihlerinde arasında CNR EXPO İstanbul’da gerçekleştirilen Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı, tüm sektörü bir araya getirdi.

Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği iş birliğinde projelendirilen EDT EXPO, 28-31 Mart 2013 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da gerçekleştirildi. Avrasya’nın en kapsamlı fuarı olacak EDT EXPO’da yiyecek içecek ve gıda ürünlerinden pastacılık ürünlerine, temizlik ve hijyen ürünlerinden masa üstü malzemelere, profesyonel mutfak ekipmanlarından endüstriyel temizlik ekipmanlarına, aşçılık malzemeleri ve ekipmanlarından tek kullanımlık ürünlere kadar farklı ürünler fuarda ziyaretçilerle buluştu.

Ülker Eksper, sektörde bir ilk olan ev dışı tüketim ürünleri fuarı EDT Expo’ya özel bir stant ve birbirinden leziz ürünlerle katıldı. Eksper Gıda’nın portföyündeki tüm lezzetlerin yer aldığı stantta yeni ürünlerin de lansmanı yapıldı. “Türkiye’de İlkler” teması ile ön plana çıkarılan Bizim Simit Yağı, Bizim Kruvasan Yağı, Bizim Tereyağlı Margarin, Bizim Mutfak Remoulade Sos gibi ürünlerin yanı sıra daha birçok yeni ürün profesyonellerle buluştu.

Eksper Gıda, fuar alanında ayrıca sponsoru olduğu Türkiye Aşçılar Federasyonu ve bağlı derneklerle birlikte birbirinden çekişmeli geçen yarışmalar düzenleyerek yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yarışma katılımcılarına ödülleri Eksper Gıda standında gerçekleştirilen törenle verildi.

5. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması Eksper Gıda’nın Katkılarıyla Gerçekleştirildi 5. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması Eksper Gıda’nın Katkılarıyla Gerçekleştirildi
5. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması Eksper Gıda’nın Katkılarıyla Gerçekleştirildi

23-26 Ocak 2013 tarihlerinde, Türkiye Aşçılar Federasyonu önderliğinde Antalya Şefler Birliği Derneği ve ANFAŞ işbirliği ile Antalya’da gerçekleştirilen organizasyona Eksper Gıda ana sponsor olarak destek oldu. Bölge için çok önemli bir organizasyon olan Altın Kep yarışmalarının gerçekleştirildiği alanda kurulan Eksper Gıda standı yarışmacılar ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Organizasyonun yarışma alanında ise Eksper Gıda ürünlerinin profesyonellerle buluştuğu Chef Market kurularak, yarışmacıların ihtiyaç duydukları ürünleri bu marketten kullanmalarına olanak sağlandı.

Mutfak sanatı ve aşçılık mesleğine katkılar sağlamayı amaçlayan bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirten Antalya Şefler Birliği Başkanı Fahir Telli, Türkiye Aşçılar Federasyonu ile birlikte beşincisi gerçekleştirilen Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması’na bu sene beklenenden daha çok ilgi olduğunu söyledi ve katkılarından dolayı Eksper Gıda’ya teşekkürlerini iletti.