Kurumsal
Doğru ürün, doğru fiyat, doğru
zamanlama ve üstün hizmet anlayışı

Kurumsal

Eksper Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

Eksper Gıda, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Ülker grup şirketi olarak kurulmuştur.

Eksper Gıda; pastacılık margarin ve yağları, edt yağları, endüstriyel yağlar, nişkoz şerbet, nişasta, hazır toz karışım ürünleri, makarna ve bakliyatlar, mutfak yardımcı malzemeleri, ketçap&mayonez, kakaolu ürünler, pastacılık ürünleri, kahve, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünler, soya proteini ve soya unu, soslar, konserve balık ve sebzeler ve her geçen gün genişleyen ürün portföyü ile; pastanelerden, baklava ve börekçilere, beş yıldızlı otel ve tatil köylerinden büfelere, cafe ve restaurantlardan, transport şirketlerine ve yemekhanelere , kurumlardan, bisküvi, çikolata, cips, dondurma v.s. üreten fabrikalara ulaşmaktadır.

Eksper Gıda, yurtiçi ve yurtdışındaki ev dışı tüketim alanlarında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Eksper Gıda, pazarın büyüklüğü ve kendi içindeki zengin ürün portföyü ile, müşterilerini anlayan, ihtiyaçlarını belirleyen, hızlı, kaliteli, güvenilir, karlı ürün ve hizmetler ile farklılaşan; satış öncesi ve sonrası hizmetlerle yüksek performans gösteren, sektöründe çözüm dostu ve lider bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir gıda ve içecek şirketi olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin başarısına destek olmak.